Koszyk 0

O nas

Witaj w sklepie HERO!

Sklep HERO
Wykorzystując nasze 30 letnie doświadczenie w branży budowlanej i 15 letnie w sprzedaży internetowej jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym klientom zapewniając wygodną formę zakupów, opłacalność, najwyższą jakość produktów i spersonalizowaną obsługę.
 
W oparciu o różnorodność posiadanej oferty obsługujemy kompleksowo duże inwestycje, sprzedaż hurtową oraz detaliczną. Zaopatrujemy w materiały budowlane, wykończeniowe i wyposażenie wnętrz ponad 450 marek.

Dysponujemy szeroką gamą dostępnych produktów z wysyłką nawet w 24h. W sklepie internetowym HERO.PL dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zakupy były jak najbardziej bezproblemowe. Zapewniamy wiele metod płatności, w tym płatności gotówką przy odbiorze i płatności online.

Oferta sklepu online zawiera produkty z działów: Budowa i remont, Instalacje, Wykończenie, Narzędzia, Wyposażenie wnętrz, Wokół domu.Zapraszamy do zakupów!
 
Nasza firma jest akcjonariuszem największej w Polsce sieci składów materiałów budowlanych – Grupy Polskie Składy Budowlane (PSB). Współpraca z Grupą PSB zapewnia naszym klientom dostęp do szerokiej oferty materiałów budowlanych w atrakcyjnych cenach.


PSB - Polskie Składy Budowlane


Dane kontaktowe

 


      HERO.PL
      ul. Dworcowa 1, 14-400 Pasłęk